Nasıl Bilet Alırım?

Etkinlik biletinizi kurumumuza ait kültür sanat merkezleri gişelerinden ve internet üzerinden temin edebilirsiniz.

Biletleme ve üyelik işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için üst menüde yer alan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) başlığından da yararlanabilirsiniz.

Ayrıca size en yakın gişe için kültür sanat anasayfamızdaki ilgili etkinlik bölümünden bilgi alabilirsiniz.

İnternet üzerinden üye iseniz üyelik girişi ile; üye değilseniz üyelik işleminizi tamamlayarak bilet alabilirsiniz. Sitemize üyelik işleminizi tamamlamanızın ardından, izlemek istediğiniz etkinliği listeden seçiniz ve "Bilet Al" butonunu tıklayınız.

Ekrana, etkinliğin yer aldığı sahne/salon/oturma planı gelir ve uygun durumda bulunan koltuklar arasından belirlediğiniz koltukları seçerek ücretlendirme sayfasına erişebilirsiniz. "Ücretlendirme Kriterleri" başlığı altında tam ve/veya indirimli biletlerinizi belirleyerek "Devam Et" butonunu tıklayınız.

Bu aşamada sizden kredi kartıyla yapacağınız ödeme ekranı gelecek ve banka ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme sayfasında tüm bankaların üç boyutlu güvenlik sertifikasına sahip tüm kredi kartları, kredi kartı özelliğine sahip debit kartlar(atm kartları) ve üç boyutlu güvenlik sertifikasına sahip sanal kartlarla işlem yapılabilir. Üç boyutlu güvenlik sertifikasına sahip olmayan kartlarla işlem gerçekleştirilemez.

Satın alma işlemini başarılı bir şekilde tamamladığınız takdirde, üyelik giriş menüsü altındaki "Biletlerim" başlığından ön biletinize erişebilirsiniz. Dilerseniz bu bileti yazdırabilir ve çıktısıyla etkinliğe katılabilir; dilerseniz bilette yer alan referans numarası ile gişeye başvurarak barkodlu bilet temin edip etkinliğe katılabilirsiniz.

 
 
MAYIS 2024
Pzt
Sal
Çar
Per
Cma
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
MAYIS 2024
23
 
ETKİNLİK MERKEZLERİ
 
Diğer etkinlik merkezleri için tıklayınız