Bilet Satış Sistemimiz
Bilet Satış Sistemimiz Hakkında Bilgilendirme

Bilet satışları internetten ve gişeden yapılmaktadır. Etkinlik ayrıntılarında satış bilgileri belirtilmektedir. İzbbŞT nin açmış olduğu etkinliklerde, tüm biletler tüm kanallara açık olarak satışa sunulmaktadır. İzBBŞT için açılan etkinliklerde toplu bilet alımı yapılabilir. 25 adet bilet alımı toplu bilet olarak değerlendirilir. Bir kişi 75 adete kadar bilet satın alabilir.

İnternet satışlarında bir üye bir oturumda normal koşullarda en fazla 4 adet bilet satın alabilir. Ancak etkinliğin içeriğine göre bu sayı artabilir ya da azalabilir.

Gişelerden bir izleyicimizin etkinlik başına alabileceği bilet adedi sayfamızda duyuru bölümünden yayınlanır. Bilet satışları başladığında gri renkte görünen koltuklar salonda koltuk kalmadığını belirtir.

Sistemimizde bir koltuk iki kişiye satılamaz. Bir koltuk üzerinde aynı anda iki kişi kişinin işlem yapması halinde; ödeme sayfasına gitmek için devam et butonuna basıldığında sayfa donar; işlem gerçekleşmez. Benzer bir durumla karşılaşılması halinde hızlı bir şekilde başka bir koltuk seçilmelidir.

Seçilen bir koltuğun seçimi bırakılmadığı sürece bir koltuk 6 dakika boyunca seçen kişiye tahsis edilir ve bu koltuk diğer izleyicilere gri renkte görünür. Sistemde gerçekleştirilen güncellemelerle sayfamızda aynı anda yaklaşık olarak 6 bin kişi işlem yapabilmektedir; bu sayıların aşılması halinde sayfamız aşır ıyoğunlıktan yavaşlayabilir. Bilet alım ekranında aynı anda işlem yapan kişi sayısı güncel olarak paylaşılmaktadır.

Koltuk seçiminizi yaparak ödeme için devam et butonuna basmadan önce; ücretlendirme kriterleri ve tarife bilginizi (bilet ücreti) kontrol etmeyi unutmayın. Devam et tuşuna basıldığında bankanın ortak ödeme sayfasına yönlendirilir; bu aşamada kullanıcıdan kart bilgileri ve girildiğinde iki kez onay istenir. Sayfamız kullanıcıların kart bilgilerini tutmaz.

Bankanın işleminizi onaylaması halinde bilet satın alınmıştır; üyelerimiz biletlerini biletlerim menüsünden kontrol edebilir. İşlemi onaylanmayan üyelerimiz bilet satın almış olmaz. Biletlerim menüsünden biletin görünmemesi buna karşın kredi kartından bilet ücreti tahsil edilmiş olması halinde; gün sonu kontrolünde ücret otomatik olarak iade edilmektedir, kartınızda iade edilmiş bilet ücretini görebilirsiniz.

Bilet ve üyelik işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için SSS menümüz ziyaret edilebilir.

 
 
TEMMUZ 2024
Pzt
Sal
Çar
Per
Cma
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
TEMMUZ 2024
18
 
ETKİNLİK MERKEZLERİ
 
Diğer etkinlik merkezleri için tıklayınız