TİYATRO
HÜLYA-ÖZDEMİR NUTKU ULUSLARARASI İZMİR TİYATRO FESTİVALİ - TAM OLDU DERKEN
Oyun Hakkında:
Biricik kızlarının mutluluğu için yıllardır didinip duran Süleyman ve Nurten çiftinin tek arzusu kızlarının mürvetini görmektir. Bu sebeple aile dostu olan Ali amcanın öve öve bitiremediği damat adayını evlerine davet eden çift,  isteme merasimi için oldukça heyecanlıdır. Fakat Elif, ailesi ile aynı heyecanı paylaşmıyordur. Zira onun gönlünde yatan damat adayı Semih'ten başkası değildir. Olaylar hiç de beklenmediği gibi ilerlerken bu isteme merasiminin önüne geçmek isteyen Elif ve Semih, akşam için güzel bir plan yaparlar. Lakin o planın hayatlarının hatası olacağı nereden bileceklerdir?
 
Summary:
The only desire of the couple Süleyman and Nurten, who have been struggling for the happiness of their only daughter for years, is to see their daughter's marriage. For this reason, the couple, invites the groom-to-be, whom Uncle Ali praised to the skies. . Family is very excited for the ceremony. But Elif does not share the same feeling. Because the groom-to-be in her heart is none other than Semih. As events progress as unexpectedly, Elif and Semih, who want to prevent this request ceremony, make a good plan for the evening. But how will they know that plan will be the mistake of their lives?


MOPP SANAT
Oyun adı/Name: Tam Oldu Derken
Yazan/Writer: Erkan Gündüz
Yöneten/Director : Dost Elver
Kategori-Yaş/Category-Age: Yetişkin/Adult (-)
Oyuncular/Cast :Nazlı Kar, Ferdi Akarnur, Dost Elver, Murat Ergür, Talha Kaya, Tutku Erten, Fırat Bozan, Oğuz Cabir Arslan
 
 
HAZİRAN 2023
Pzt
Sal
Çar
Per
Cma
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
HAZİRAN 2023
2
 
ETKİNLİK MERKEZLERİ
 
Diğer etkinlik merkezleri için tıklayınız