Nasıl Bilet Alırım?

Etkinlik biletinizi kurumumuza ait kültür sanat merkezleri gişelerinden temin edebilirsiniz.

Bilet satışı yapan gişeler  etkinliğin gerçekleşeceği merkezde etkinlik gününden önce mesai saatlerinde, etkinlik günü etkinlik saatine kadar hizmet vermektedir.

Biletleme ve üyelik işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için üst menüde yer alan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) başlığından da yararlanabilirsiniz.

Ayrıca size en yakın gişe için kültür sanat anasayfamızdaki ilgili etkinlik bölümünden bilgi alabilirsiniz.

İnternet üzerinden üye iseniz üyelik girişi ile; üye değilseniz üyelik işleminizi tamamlayarak bilet alabilirsiniz. Sitemize üyelik işleminizi tamamlamanızın ardından, izlemek istediğiniz etkinliği listeden seçiniz ve "Bilet Al" butonunu tıklayınız.

Ekrana, etkinliğin yer aldığı sahne/salon/oturma planı gelir ve uygun durumda bulunan koltuklar arasından belirlediğiniz koltukları seçerek ücretlendirme sayfasına erişebilirsiniz. "Ücretlendirme Kriterleri" başlığı altında tam ve/veya indirimli biletlerinizi belirleyerek "Devam Et" butonunu tıklayınız.

Bu aşamada sizden kredi kartıyla yapacağınız ödeme ekranı gelecek ve banka ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme sayfasında tüm bankaların üç boyutlu güvenlik sertifikasına sahip tüm kredi kartları, kredi kartı özelliğine sahip debit kartlar(atm kartları) ve üç boyutlu güvenlik sertifikasına sahip sanal kartlarla işlem yapılabilir. Üç boyutlu güvenlik sertifikasına sahip olmayan kartlarla işlem gerçekleştirilemez.

Satın alma işlemini başarılı bir şekilde tamamladığınız takdirde, üyelik giriş menüsü altındaki 'Biletlerim' başlığından ön biletinize erişebilirsiniz. Dilerseniz bu bileti yazdırabilir ve çıktısıyla etkinliğe katılabilir; dilerseniz bilette yer alan referans numarası ile gişeye başvurarak barkodlu bilet temin edip etkinliğe katılabilirsiniz.Ancak Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi etkinliklerine girmek için gişeden barkodlu bilet alınması gereklidir.

'Biletlerim' menüsünde biletlerinizi göremiyor; ancak ücretin kartınızdan tahsil edildiğini görüyorsanız, kartınızdan kesilen bedel otomatik olarak gün içinde kartınıza iade edilecektir. Kartınıza ilişkin işlem hareketlerini bir gün sonra kontrol edebilirsiniz.

 
 
TEMMUZ 2022
Pzt
Sal
Çar
Per
Cma
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
TEMMUZ 2022
1
 
ETKİNLİK MERKEZLERİ
 
Diğer etkinlik merkezleri için tıklayınız