Ücretsiz oyunlarda salonlar oyun başlama saatinden 15 dakika önce açılır ve izleyicilerimiz geliş sırasına göre salona alınır.
8 MART 2019 CUMA
D.E.Ü. Sahne Sanatları Deneme Topluluğu - Dogville - Özdemir Nutku Sahnesi Saat: 20.00
Tiyatro Kare - Ahududu Saat: 20.00 Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
Tiyatrohane - Sürüm 1.9.8.4. Saat: 20.00 Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
Tiyatro Vol5 - Hiç-Kimse Saat: 20.00 Foça Reha Midilli Kültür Merkezi
9 MART 2019 CUMARTESİ
Seferihisar Belediyesi Ürkmez Kadın Tiyatrosu - Kız Çocuğu Saat: 16.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi
Tiyatro Kalemi - Şarkıcı Saat: 20.00 İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Gültepe Mahalle Tiyatrosu - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Saat: 20.00 İBB Selçuk Kültür Merkezi
Bornova Mahalle Tiyatrosu - Ayyar Hamza Saat: 20.00 İBB Aliağa Kültür Merkezi
İstanbul Temaşa Tiyatrosu - İkinci Bahar Saat: 20.00 Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
10 MART 2019 PAZAR
Kaynaklar Köy Tiyatrosu - Sen Ben Yok Biz Varız Saat: 15.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Tahterevalli Sanat Topluluğu - 5 Şair 5 Şarkı Saat: 18.00 Kıbrıs Şehitleri Caddesi
Dos Flemenko Dans Kumpanyası - Que Es Flemenko Saat: 18.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Boyoz Akademi - Deli Dili Saat: 19.00 Kınık Mustafa Kemal İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
Doğaçhane Oyuncuları - Gecenin en Komiği Kim Saat: 20.00 Aliağa Kültür Merkezi
Altındağ Mahalle Tiyatrosu - Midas'ın Kulakları Saat:20.00 Çiğli Kültür Merkezi
11 MART 2019 PAZARTESİ
Terane Sanat Atölyesi - Sessizliğin Yeşilçamı Saat: 18.00 Karşıyaka İzban Girişi
Balıklıova Köy Tiyatrosu - Deliler Boşandı Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
13 MART 2019 ÇARŞAMBA
Ulamış Köy Tiyatrosu - Yaşamın İçinden Saat:20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
15 MART 2019 CUMA
NY Sanat Akademi - Son 6 Saat Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Deneysel Tiyatro Komünü - Araf Saat: 20.00 İBB Bornova Kültür Merkezi
Yolcu Tiyatro - Kürklü Venüs Saat: 20.00 Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
Kedi Sahne Sanatları - Çiçekçi Sokağı Cinayeti Saat: 20.00 Bayındır Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi
16 MART 2019 CUMARTESİ
Selçuk Mahalle Tiyatrosu - İstanbul Efendisi Saat:20.00 İBB Seferihisar Kültür Merkezi
17 MART 2019 PAZAR
Oyun Bahçesi Tiyatrosu - Ksilifon Saat: 18.00 Bornova Küçükpark
İzmir Halk Tiyatrosu - Sokaklarda Anlatılan Bir Masal Saat: 18.00 İBB Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
Tiyatro 35 - Suç ve Ceza "Raskolnikov" Saat 18.00 İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Türk Diş Hekimleri Birliği - Sevgili Doktor Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
18 MART 2019 PAZARTESİ
Tiyatro 4 - Tom Pain Saat: 20.00 Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
Epizot Görsel Sanatlar - Arabesk Müzikali Saat: 20.00 Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Büyük Salon Salonu Eşrefpaşa
19 MART 2019 SALI
Gaziemir Halk Tiyatrosu - Diktat Saat: 20.00 İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Ege Sanat Atölyesi - İçerdekiler Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
20 MART 2019 ÇARŞAMBA
Tiyatro Siz - Sarmaşık Saat: 20.00 Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Konferans Salonu
Tiyatro Terminal - Sırf Cinayet Saat: 20.00 İBB Aliağa Kültür Merkezi
21 MART 2019 PERŞEMBE
Karşı Sanat Tiyatrosu - Girifit Saat: 20.00 Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
Han Tiyatrosu - Uçurtmanın Kuyruğu Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
22 MART 2019 CUMA
Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi - “Sus-tuklarımız” Pandomim Oyunu Saat: 20.00 Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
Fiziksel Tiyatro Performansı - Her şeye Rağmen Ayağa Kalkıyoruz Saat: 20.00 Deniz Baykal Kültür Merkezi
23 MART 2019 CUMARTESİ
Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu - Umut Kim de? Saat: 18.00 Denizatı Heykeli Önü-Göztepe
Tiyatro Yaşam - Tuhafistan Saat: 20.00 Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
Tiyatro Salt - İtirazım Var Masallara Saat: 20.00 İBB Seferihisar Kültür Merkezi
24 MART 2019 PAZAR
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu - Dört Kısa Oyun Saat: 16.00 DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Sokak Sanatçıları Derneği - Sokak Orkestrası Saat: 18.00 Bayraklı Sevgi Yolu
Cyristals Çingene Karavanı - Çılgın Çingeneler Saat: 18.00 Konak Meydanı
İzmir Halk Tiyatrosu - Spartalılar Saat: 18.00 Çiğli Kasaplar Meydanı
Toprak Sahne - Tıkırtı Saat: 18.00 Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
Tiyatro Pera - Herkes Tek Başına Ölür Saat: 18.00 Güzelbahçe Belediyesi AKM
Ülke:Almanya- Türkçe Üst yazılı - Intercultural Thebire Mut Produktion - Blindflug Saat: 18.00 Selahattin Akçicek Kültür Merkezi Eşrefpaşa
25 MART 2019 PAZARTESİ
Deneysel Tiyatro Komünü - Barış Saat: 18.00 Üçyol Metro Çıkışı
Roket Yapım ve Animasyon - Bir Eylül Uykusu Saat: 20.00 Urla Belediyesi AKM
Aliağa Mahalle Tiyatrosu - Rumuz Goncagül Saat: 20.00 İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Ege Halk Tiyatrosu - Shakespeare'nin Kerimeleri Saat: 20.00 İBB Çiğli Kültür Merkezi
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu - Dört Kısa Oyun Saat: 20.00 DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
26 MART 2019 SALI
İktisat Oyuncuları - Kısa Bir Hikâye Saat: 18.00 Alsancak Sevgi Yolu
Cyristals Çingene Karavanı - Çılgın Çingeneler Saat: 18.00 Bornova Büyükpark
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu - Dört Kısa Oyun Saat: 20.00 DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Tiyatro Us - Tahterevalli Saat: 20.00 Güzelbahçe Belediyesi AKM
İzmir Halk Tiyatrosu - Bir Picasso Lütfen Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark İPTAL!!!!!
Ezop Sahne - Beyaz Saat:20.00 Tire Belediyesi Kültür Salonu
Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu - Hizmetçiler Saat: 20.00 Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
27 MART 2019 Çarşamba
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu - Dört Kısa Oyun Saat: 15.00 DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Cyristals Çingene Karavanı - Çılgın Çingeneler Saat: 18.30 Gündoğdu Meydanı
Tiyatro Evi - Çirkin Saat: 20.00 Gaziemir Belediyesi AKM
Ülke: İtalya-Sözsüz - Wanted Saat: 20.00 Gündoğdu Meydanı
28 MART 2019 Perşembe
Braille Okuma Tiyatrosu Ekibi - İstiridye ile İnci Saat:20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
1 NİSAN PAZARTESİ
Ağaçkakan Kukla Sanatı - İ(Kimiz) Saat: 20.00 Beydağ Belediyesi Düğün Salonu