KONSER
GENÇ SAHNE MÜZİK DİNLETİLERİ / NİSAN - HAZİRAN DÖNEMİ DİNLETİLERİ

GENÇ SAHNE MÜZİK DİNLETİLERİ

18.05.2018
21.00
Bostanlı Günbatımı Terası Jazz Quartet
20.05.2018 Adnan Kahveci Köprüsü Rekreasyon Alanı

Karadeniz Grubu

22.05.2018 Konak Çim Amfi Türk Sanat Müziği Grubu
23.05.2018 Hasanağa Bahçesi

Pop Müzik Grubu

24.05.2018
18.00
Kıbrıs Şehitleri Caddesi Girişi     

Simge Keskin,
Osman Güngördü,
Irmak Aydemir,
Yağmur Gönül (viyolonsel)    

25.05.2018 Alsancak – Karşıyaka Vapuriçi

Hazal Kırmızıoğlu(keman),
İrem Ulu(keman),
Lale Efendiev(viyolonsel)

26.05.2018 Adnan Kahveci Köprüsü Rekreasyon Alanı Hazal Kırmızıoğlu(keman), İrem Ulu(keman),
Lale Efendiev(viyolonsel)
01.06.2018
21.00
Adnan Kahveci Köprüsü Rekreasyon Alanı - Bayaraklı Pop Müzik Grubu
29.05.2018
18.00
Konak Metro    

Zeynep Güzelipek,
Esin Buse Okay,
Aygül  Yeniev (flüt)

30.05.2018 F.Altay Metro

Nehir Karabulut(flüt),
Tarık Saçlı(gitar),
Roza Akın(viyolonsel)

31.05.2018 Üçkuyular – Karşıyaka Vapur içi

Aygül Yeniev(Flüt),
Melisa Gizir(Fagot),
Bade Bilgihan(Gitar)

01.06.2018 Kemeraltı Girişi

İbrahim Yılmaz(Keman),
Kemal Soysal (Perküsyon),
Hazal Güllüada(Obua),
Berkin Laleli(Gitar),
Hazal Eylem Özay(Klarnet),
Neşe Türk(Korno)

02.06.2018
21.00
Adnan Kahveci Köprüsü Rekreasyon Alanı Türk Halk Müziği Grubu               
03.06.2018 Adnan Kahveci Köprüsü Rekreasyon Alanı Ege Trio Grubu
05.06.2018 Alsancak Vapur İskelesi                              

Jazz Quartet

06.06.2018
18.00
Karşıyaka İzban

Aygül Yeniev(Flüt),
Melisa Gizir(Fagot),
Bade Bilgihan(Gitar)

07.06.2018 Şirinyer İzban   

Ege Trio Grubu

08.06.2018
21.00
Bostanlı Günbatımı Terası Pop Müzik Grubu
10.06.2018 Adnan Kahveci Köprüsü Rekreasyon Alanı Pop Müzik Grubu
12.06.2018
18.00
Alsancak
Vapur İskelesi

Simge Keskin, Osman Güngördü,Irmak Aydemir, Yağmur Gönül (viyolonsel)

13.06.2018 F. Altay Metro  Hazal Kırmızıoğlu(keman),
İrem Ulu(keman),
Lale Efendiev (viyolonsel)
19.06.2018 Evka-3 Metro   

Zeynep Güzelipek,
Esin Buse Okay,
Aygül Yeniev (flüt)

20.06.2018 İzmirspor Metro

Nehir Karabulut(flüt),
Tarık Saçlı(gitar),
Roza Akın(viyolonsel)

21.06.2018
21.00
Bostanlı Günbatımı Terası Türk Halk Müziği Grubu               
22.06.2018
18.00
Kemeraltı Çarşı Girişi

Dilan Oğuz (flüt),
Melike Coşkun(Viyola),
Utku Kapcı (çello)

26.06.2018 Konak Vapur İskelesi

Gizem Kurt(Keman),
Dilan Oğuz(Flüt),
Melike Coşkun(viyola),
Utku Kapcı (çello)

27.06.2018
21.00
Alsancak Vapur İskelesi Çim Alanı

Jazz Quartet

28.06.2018 Konak Çim Amfi               Pop Müzik Grubu
29.06.2018
18.00
Pasaport İskele

Dilan Oğuz (flüt),
Melike Coşkun(Viyola),
Utku Kapcı (çello)

 
 
EKİM 2018
Pzt
Sal
Çar
Per
Cma
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
EKİM 2018
17
 
ETKİNLİK MERKEZLERİ
 
Diğer etkinlik merkezleri için tıklayınız